لوگو سایت طراحی ویلا
خط فاصله
خط فاصله
نقشه های آماده تحویل ویلا
خط فاصله

نقشه های آماده تحویل ویلا


در این بخش تلاش شده با گردآوری و سازماندهی طرح ها و نقشه های ویلاهایی با متراژ های متفاوت و ترجیحا ویلاهای کوچک و متوسط به صورت یک طبقه با متراژ حداکثر 150 متر مربع و یا ویلای دوبلکس با مجموع کل کمتر از 300 متر مربع ، نیاز برخی مالکین که به هر دلیل نیاز به نقشه های کامل ویلاهای کوچک در سریع ترین زمان ممکن دارند تامین گردد.

بنابراین در این بخش که به تدریج با اضافه کردن طرح های بیشتر گسترده تر خواهد شد مجموعه ای از ویلاهای اندازه کوچک و متوسط که کلیه نقشه های آنها موجود و آماده چاپ است معرفی خواهد شد.

روند انتخاب و تحویل نقشه ها بدین شکل خواهد بود :
1- بررسی متراژ زمین کارفرما و متراژ بنای ویلای احداثی مدنظر و تعیین جانمایی ساختمان در زمین
2- انتخاب طرح ویلا توسط کارفرما
3- آماده سازی و چاپ نقشه ها و
  ارسال به آدرس کارفرما

مالکین محترم توجه داشته باشند که به دلیل هماهنگی و وابستگی کلیه نقشه های معماری و سازه و نمای هر ویلا به یکدیگر تغییرات در مجموعه نقشه های هر ویلا امکان پذیر نمی باشد.

راهروهای کناری بنا به عرض مفید حداقل 1 متر و پشت ویلا حداقل 1.5 متر حتما می بایستی به هم مرتبط باشند و حذف این راهروها و چسباندن بنا به دیوار ملک همسایه به هیچ عنوان توصیه نمی گردد.

امکان نورگیری و ایجاد پنجره به سمت ملک همسایه فقط در صورتی که فاصله پنجره تا دیوار همسایه بیش از 3 متر باشد مجاز می باشد. البته متاسفانه قانون محکمی برای این مساله وجود ندارد و در مواردی مشاهده شده که با رعایت فاصله بیش از 3 متر هم با شکایت همسایه کارفرما مجبور به حذف پنجره شده است. بنابراین در پلاک های کوچک در نظر گرفتن پنجره به سمت همسایه در طبقات بالا توصیه نمی گردد.

مجموعه نقشه های هر ویلا شامل نقشه های معماری، نقشه های محاسباتی سازه، نقشه های طراحی نمای ویلا و جزئیات اجرایی و اندازه گذاری کامل ، صورت خرید میلگرد و بتن مورد نیاز برای اسکلت، صورت خرید کاشی و سرامیک داخل ساختمان و صورت خرید سنگ و آجر مورد نیاز اجرای نمای خارج ویلا خواهد بود.

لازم به ذکر می باشد که قطعا برای هر ساختمان نقشه های تکمیلی بیشتری از قبیل نقشه های تاسیسات برقی و تاسیسات مکانیکی، نقشه های 3 بعدی طراحی داخلی و نورپردازی سقف ها و طراحی کابینت ، نقشه های محوطه و سردرب ورودی و دیوار مجاور کوچه و ... نیز امکان طراحی دارند و در صورت درخواست کارفرمایان محترم برای نقشه های بیشتر برای هر طرح می بایستی به صورت جداگانه و اختصاصی برای هر پروژه طراحی گردند.

بنابراین آن دسته از کارفرمایان که نیاز به همه نقشه های پروژه خود دارند می بایستی پس از آنکه طرح خود رو انتخاب کردند، در ابتدا نقشه های معماری و سازه و نما (نقشه های اصلی) را دریافت نموده، عملیات اجرایی پروژه را آغاز نمایند، سپس با پیشرفت فیزیکی اجرای ویلا در چند مرحله نقشه های اختصاصی مربوطه برای ایشان طراحی شود و تقدیم گردد. طبیعتا تهیه نقشه های تکمیلی مستلزم دریافت وجه مازاد بر مبلغ نقشه های آماده بوده و مدت زمان لازم برای تهیه نقشه ها نیز باید لحاظ گردد.


کارفرمایان محترم برای تهیه نقشه های ویلا با طرح انتخابی خود لازم است در مورد پروژه و مشخصات زمین توضیحات ارائه فرمایید، بنابراین لطفا فقط تماس تلفنی بگیرید و از پیغام دادن پرهیز نمایید.

سری نقشه های این بخش در حال تغییر و بروزرسانی بوده و با حذف کلیه طرح های قبلی به تدریج سری جدید با طراحی بروزتر و جزئیات و نقشه های بیشتر جایگزین خواهد شد.

 

خط فاصله
نقشه ویلا دوبلکس کوچک 130 متری مدرن - طرح نیلوفر 1
نقشه ویلا دوبلکس کوچک 100 متری مدرن - طرح ارکیده 1
نقشه ویلا دوبلکس کوچک 90 متری مدرن - طرح یاس 1
خط فاصله
تماس با ما
خط فاصله
لوگوی اصلی سایت طراحی ویلا - آرکادال
خط فاصله
تلفن تماس طراحی ویلا
خط فاصله
ایمیل سایت طراحی ویلا
خط فاصله
اینستاگرام طراحی ویلا
خط فاصله
خط فاصله
فرم ارتباط با ما

خط فاصله
خط فاصله
کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت مهندسی آرکادال سازه می باشد
خط فاصله
خط فاصله
© Copyrights - Arkadal Sazeh Engineering Company
خط فاصله